Analiza TK klatki piersiowej u 73-latki

proszę o analizę TK kl. piersiow. K. 73 lat. Przyśrodk. w segm.7praw.płuca lita zmiana 23j.H wzmacnia się do 64, 30x20mm,gładk.zarysy, nie uposledza drożn. oskrzela b9,10, przylega do osierdzia. Okol. tk. pł. nie zmieniona, drob.zwłóknienie w lewym szczycie.Płuca bez zastoju.W śródp.kilka węzłów chł.najw. w przednim 11x7mm,w środk.14,6x11,6. Powieksz. węzłów chł.we wnękach i płynu w j. opłucnych nie ma.Aorta nie poszerzona.Nadn. nie powięk.Lewy pł.tarczycy poniż. górn. otw.kl.p 23mm guzek.Beata

Na pewno zgłosiła się już Pani do lekarza, który zdecydował o konieczności wykonania tomografii komputerowej klatki piersiowej. Jeżeli nie, to proszę to zrobić niezwłocznie.