Angina i nadmierny ślinotok

w zeszłym tygodniu lekarz stwierdził u mnie anginę. Jestem jeszcze na zwolnieniu choc leków już nie przyjmuję. Niepokoi mnie nadmierny ślinotok, ataki kaszlu i poczucie że coś mi zalega w gardle. Czy to normalne objawy anginy? Poczucie, że coś mi zalega mam od dawna i często muszę "chrząkac"

Witam. Opisane objawy są wynikiem podrażnienia dróg oddechowych przez infekcję. Jeśli nie ustąpią po jej wyleczeniu warto poddać się dokładnej ocenie laryngologicznej.