Aorta brzuszna odcinkowo nieposzerzona

Witam co oznacza na badaniu USG W nerce lewej struktura echoujemna średnicy 47mm. A na końcu piszę Dgn: Torbiel nerki lewej.Czy jest co coś poważnego.Jeśli piszę że prawidłowa struktura echa(o prawidłowym echu) to jest w porządku z danym nażadem?Tak Trzustka niepowiększona o prawidłowym echu.Aorta brzuszna odcinkowo nieposzerzona .Proszę o odp czy wynik jest prawidłowy

Jeśli piszę że prawidłowa struktura echa(o prawidłowym echu) to jest w porządku z danym narzadem?
- tak
Co oznacza na badaniu USG W nerce lewej struktura echoujemna średnicy 47mm. A na końcu piszę Dgn: Torbiel nerki lewej
- oznacza to właśnie występowanie łagodnej torbieli, która jest mała i najwyżej wymaga obserwacji czyli co około 6-12 miesięcy USG