Wątroba o jednorodnej strukturze echa i echododatnie struktury wewnątrz pęcherzyka

Witam chciałam się zapytać o moje wyniki Wątroba o jednorodnej strukturze echa, niepowiększona. Wewnątrz pęcherzyka widocznych kilka drobnych, Echododatnich Struktur, nie dających cienia akustycznego, złogi cholesterolowe (?) Drogi żółciowe wewnątrz- i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone. Trzustka prawidłowej wielkości, o echu jednorodnym. Nerki prawidłowej wielkości, bez zastoju i bez złogów Śledziona prawidłowej wielkości, o echu jednorodym. Aorta brzuszna prawidłowej szerokości.

Taki obraz pęcherzyka żółciowego w USG wymaga ewentualnie powtórzenia, gdyż wynik nie mówi jednoznacznie o występowaniu złogów we wnętrzu pęcherzyka żółciowego.