Artroskopia kolana a zakrzepica żył głębokich

Dzień dobry. Jestem po artroskopii kolana prawego. Zdiagnozowano u mnie zakrzepicę żył głębokich. Brałam Fraxiparine w brzuch a miesiąc temu przeszłam na Acenocumarol. Po 1 tyg. INR było 10,23, wylądowałam w szpitalu, gdzie obniżono INR do 1,33 i polecono brać 1/4 tabl. co 2-gi dzień. W tej chwili INR wynosi 3,23 i zauważyłam, że mój mocz ma ciemnobrunatną barwę. Czy tak byc powinno i czy znów czeka mnie szpital ? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Powinna Pani częściej mierzyć INR. Obecnie ma Pani źle kontrolowane krzepnięcie. Powinna udać się Pani do lekarza. Może się okazać, że szpital będzie konieczny.