Artroskopia kolana i ból w okolicy wkłucia

16 czerwca miałem robioną artroskopię kolana w znieczuleniu zewnątrzoponowym. Od wczoraj dokucza mi ból w okolicy wkłucia, odczucie spięcia skóry. Do jakiego lekarza powinienem się zwrócić i czy jest to groźne?

Szanowny Panie,
Proponuje udanie się do lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli będzie miał wątpliwości może chcieć posiłkować się opinią dermatologa, ale najczęściej nie jest to konieczne.