Artroskopia stawu kolanowego i nawrót opuchlizny

Witam, 20 sierpnia miałam artroskopię lewego st kolanowego. MRI pokazało- choroba Königa, ognisko martwicze na kłykciu przyśrodkowym kości udowej poza polem obciążenia. Po ok 2 tyg po zabiegu zaczęłam normalnie chodzić, nie kulałam, opuchlizna prawie zeszła. Jednak 5 dni temu opuchlizna wróciła, najbardziej na zachyłek nadrzepkowy. Ile dni (średnio) może potrwać zanim opuchlizna zejdzie i czy może to być wynikiem przeziębiania [od 4 dni biorę antybiotyk]?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Przeziębienie raczej nie ma bezpośredniego związku z opuchlizną stawu. Myślę że warto udać się do ortopedy, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania będzie w stanie określić przyczynę dolegliwości. Być może w stawie rozwinął się stan zapalny, który wymaga leczenia.