Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Arytmia serca spowodowana brakiem potasu

witam, mam 24 lata w marcu 2014r trafiłem do szpitala dzięki mojej poprzedniej pracy. miałem arytmie serca spowodowaną całkowitym brakiem potasu i witamin oraz nerwice, po tym wszystkim jak brałem lekarstwa opocorden, później jelita i kolejne antybiotyki, i tak się to wszystko jak już myślałem ze wszystko jest ok nagle dostałem bakteri helicobacter pylori, i znowu kilka antybiotyków, mam ciągle jakieś obawy że coś jest nie tak z moim zdrowiem mania sprawdza pulsu. czy mam nerwice na tym punkcie?
MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu

Leczenie choroby niedokrwiennej serca

Niedostateczne zaopatrzenie komórek serca w substancje odżywcze i tlen przyczynia się do powstania choroby niedokrwiennej serca. Dr Tomasz Pasierski opowiada o środkach farmakologicznych oraz innych metodach wspomagających leczenie tej choroby.

Mgr Ewa Czernik Psycholog, Łódź
62 poziom zaufania

Witam,

Miał Pan długi okres leczenia, stąd nie dziwnym jest, że teraz dużo Pan myśli o swoim zdrowiu i martwi się Pan o nie. Może Pan porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który może wykluczyć aktualnie wszelkie choroby. Jeśli tak się stanie, a Pan nadal będzie obawiał się o siebie, proszę skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Tam specjaliści udziela Panu wsparcia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

0

byc moze.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy