Bóle serca i silny lęk przy wdychaniu powietrza

Witam chcialam sie zapytac . od dluzszego czasu mam bole serca i czuje lek silny lek przy wdychaniu co to moze byc. czy powinnam pojsc do lekarza

Witam,

warto skontaktować się z lekarzem internistą by wykluczyć chorobę układu krążenia. Kiedy tak się stanie, wtedy, jeśli objawy będą się utrzymywać, proszę skontaktować się z psychoterapeutą, z którym będziecie pracować nad zmniejszeniem poziomu lęku i poradzeniem sobie z nim.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza