Lęk przed zostawieniem przez partnera z powodu byłej

Boje ,ze wroci do bylej Poznalam pewna osobe , ale boje sie ,ze wroci do bylej bo wciaz maja zdjecia na facebooku przyczyna ich rozstania byla zbyt duza odleglosc zamieszkania i zwiazek nie przetrwal, widze,tratuje mnie bardzo dobrze ,widze,ze nie zalezy mu tylko na jednym,ale boje sie ,ze wroci do niej,a ja poczuje sie jak smiec .

Witam,

zachęcam Panią do spokojnej rozmowy z partnerem na temat Pani obaw. Być może wtedy rozwieje Pani wątpliwości.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza