Trzęsące się ręce po wyprostowaniu dłoni, drżenie całego ciała

witam.od jakiegos czasu mam niepokojace objawy,trzesą mi sie rece,po wyprostowaniu dloni,trzęsą mi sie palce i odczuwam ogólne drżenie całego ciała wewnatrz mnie.nie wiem jak to uczucie opisac.jest to bardzo dziwne.nie jestem alkoholiczką,piwo raz na jakis czas.czy moze to miec zwiazek z sercem?problemami z układem krwionosnym a moze z mózgiem?to tylko podejrzenia po przeczytaniu w internecie podobnych objawów.a moze to cos innego?prosze o pomoc.mam 33 lat.problemów z nerwica raczej nie mam.dzie

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem internistą, który zleci odpowiednie badania lub kontakt ze specjalistą. Dopiero po wykluczeniu choroby ciała można zastanawiać się nad kontaktem z psychoterapeutą w celu leczenia zaburzeń nerwicowych.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza