Jak pomóc partnerowi zapomnieć o byłej kobiecie?

Witam, mam problem z bliską mi osobą. Jestem z moim chłopakiem od 2 miesięcy - on zaczął ze mną być krótko po rozstaniu z dziewczyną z którą był prawie 6 lat i która go zdradziła. On strasznie to przeżył i nadal przeżywa chociaż cały czas dobrze to maskował. Parę dni temu coś pękło i stał się bardzo oschły i obojętny. Mowi,ze nie daje juz ma dosc, ze chce zapomniec o tym co bylo. Obwinia się, że zdradziła go bo był dla niej straszny. Zaczął palić i boje się, że to jakas depresja. co mam robic?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza