Emocjonalne uzależnienie od byłego partnera

Witam. Jestem uzależniona emocjonalnie od byłego partnera. Minęły 2 lata, ja miałam przelotne związki, ale nie potrafię znaleść tego co przy byłym partnerze. Dosyć często go widuje, rozmawiamy czasem się całujemy wiem, że on mnie pragnie, ale boję się że to tylko to bez miłości. Jednak potem on nic nie pisze ja też nie. Kontakt się urywa koło się zamyka, aż do następnego przypadkowego spotkania. Proszę o pomoc, wsparcie nie wiem co robić jak się przy nim zachowywać?

Witam,
tylko Pani wie jak naprawdę wyglądał Wasz związek, wspólne bycie ze sobą i jaka była przyczyna rozstania?
Mam taką myśl, że skoro podzieliła się Pani swoimi przeżyciami, to być może ma Pani wątpliwości co sensu powrotu do dawnego związku?
Na podstawie kilku zdań przekazanych przez Panią online, trudno o jakieś wiążące i precyzyjne wnioski, dotyczące Pani partnera, tak samo jak trudno o znalezienie skutecznych sposobów poradzenia sobie z sytuacją.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

Proszę pamiętać, by dbać o siebie

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza