Uczucie lęku i ciągłego głodu

Witam, od kilku miesięcy borykam się z lękami mam ciągłe uczucie głodu często bywa tak że po 3 godzinach po posiłku aż mi jest niedobrze z głodu badałam cukier dwukrotnie na czczo jest w normie ale niepokoi mnie czy takie uczucie głodu może yć spowodowane tym że mam lęki co prawda mm leki biorę od kilku miesięcy rexetin napewno czuję się lepiej ale denerwuję się tym ciągły głodem czy to jest normalne zaznaczam że jak długo nie jem aż bylejak mi się robi z głodu ręce się trzesa jak zjem przechod

Witam,

proszę się skontaktować z lekarzem internistą, być może Pani objawy można wyregulować dobierając odpowiednią dietę. Zachęcam też do skontaktowania się z psychoterapeutą, gdyż zaburzenia lękowe lepiej leczy się łącząc farmakoterapię z psychoterapią. Daje to trwalsze efekty.

Pozdrawiam
Ewa czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza