Motywacja do większej aktywności fizycznej

Witam, proszę o pomoc w sprawie Motywacji, a mianowicie chodzi mi o że kiedyś jeszcze do niedawna byłem osobą super aktywną fizycznie, dużo ćwiczyłem, biegałem , lubiłem ciągle coś robić, uczyć się, czytać zawsze pełen energii, a teraz niestety mimo chęci nie mogę zebrać sie do niczego. Może to być przyczyną brania przez długi czas antybiotyków od serca, na jelita, nerwice... Chciałbym być taki jak kiedyś....

Witam,

Z Pana opisu wynika, że był Pan jakiś czas temu intensywnie leczony. Zachęcam Pana by skontaktował się Pan z lekarzem internistą w celu wykonania podstawowych badań. Jeśli nic nie wykażą, może się Pan skorzystać z psychoterapii, którą pomoże zbudować motywację do aktywności takiej jakiej Pan teraz potrzebuje.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza