Arytmia w wyniku Holtera

Jestem po badaniu, holterem, ekg, oraz wynikach z krwi. Kardiolog potwierdzil ze mam arytmie ale nie może odpowiedzieć na pytanie co jest jej przyczyną. Wyniki z krwi są wzorowe. Co ciekawe, badanie Holterem wykazało że arymia występuje tylko w ciągu dziennej aktywności a nie podczas spania czy leżenia w łóżku. Nie mam przepisanych żadnych leków ani wskazówek do dalszego leczenia. Co z tym robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować zgodnie z zaleceniami specjalisty kardiologa. Jeśli jednak kardiolog uznał, że nie wymaga Pan żadnych leków, najpewniej tak jest. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości sugeruję konsultację z innym specjalistą kardiologiem.