Aseksualność u partnera

Poznałam fantastycznego faceta, natomiast okazało się, że jest aseksualny. On kiedyś czuł przyjemnośc z masturabcji, później to słabła a teraz go to brzydzi. Dla mnie sex jest ważny. Czy to ta się leczyć, jest takaś terapia? On chce to znienić.

Witam
Masturbacja często jest przyczyną zaburzeń erekcji . Uprawiając masturbację
wykształca się i utrwala fałszywe nawyki reagowania seksualnego.
W efekcie blokada, brak reakcji na bodźce wysyłane przez partnerkę.
W leczeniu tego typu zaburzeń najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia sposobu rozwiązania problemu jest
podjęcie psychoterapii.
Gdyby chcieli Państwo porozmawiać o problemie,
ewentualnie podjąć terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Zaburzenia związane z brakiem chęci do aktywności seksualnej można leczyć. To dobrze, że chłopak chce zmienić swoją niechęć, bo motywacja w procesie leczenia jest bardzo potrzebna. Powinien skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam serdecznie.