Asymetria piersi i torbiel w piersi

Mam problem z asymetrią piersi. W mniejszej piersi znajduje się torbiel o wielkości 4mmx7mm. Problem asymetrii pojawił się 5 miesięcy temu, podczas gdy z torbielą zmagam sie juz kilka lat. Badania hormonalne wypadły dobrze. Na początku prolaktyna była podwyższona- 27 i testosteron 95. Jednakże po stosowaniu leku Bromergon wyniki się poprawiły a "mój problem" z asymetrią nadal trwa. Prosiłabym o jakieś wskazówki. Czy można cofnąćzmiany hornmonalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest odnieść się do takiego opisu. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.