Asymetryczne piersi a tabletki hormonalne

Witam. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam, że moje piersi są asymetryczne. Mam 21 lat. Nigdy wcześniej nie dostrzegłam żadnej różnicy. Od pół roku biorę tabletki hormonalne. Czy mogły one spowodować taką różnicę? Pozdrawiam.

Jest Pani młodą osobą, mogą zachodzić zmiany w gruczole, również pod wpływem tabletek. Asymetria piersi nie jest powodem do niepokoju. W razie wystąpienia innych objawów proszę skonsultować się z ginekologiem.