Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból piersi podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam! Jestem młodą kobietą stosującą antykoncepcje hormonalną od miesiąca, wraz z chłopakiem współżyje od tygodnia, zabezpieczamy się dodatkowo prezerwatywą, po za tym nigdy we mnie nie doszedł. Jednakże bolą mnie piersi, co to może znaczyć? Dzisiaj skończyłam pierwsze opakowanie tabletek czy to też może mieć jakiś wpływ?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Jak stosować prezerwatywy?

Witam. Ból piersi najprawdopodobniej jest wynikiem działania niepożądanego tabletek antykoncepcyjnych.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy