Ataki epileptyczne i prawidłowe wyniki EEG

Dzien dobry, we wczesnym dziecinstwie mialam 3 ataki epileptyczne. 3 zakonczyl sie pobytem w szpitalu. Przez kilkanascie lat mialam spokoj. Ataki ustaly. Obecnie mam 28 lat. 4 lata temu dostalam drgawek, oczoplasu, wymiotowalam. Od jakiegos czasu drga mi powieka, usta, mam zawroty glowy, zaburzenia rownowagi, widze kolorowe swiatelka. Eeg wyszlo prawidlowe, stwiedzono jedynie artefakty galkoworuchowe i miesniowe. Czy mozliwym jest, aby pomimo prawidlowego wyniku eeg byla to padaczka?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza neurologa, po wstępnym badaniu będzie można określic koniecznośc dalszej diagnostyki.