Ataki histerii oraz swędzenie skóry i wypadanie włosów u dwuipółlatki

Moja wnuczka często krzyczy w miejscu publicznym,kładzie sie na chodniku,kiedy próbujemy ja podnieść krzyczenie nasila się,Jest w wieku 2 i pół roczku,Rodzice nazywają to histerią,od pewnego czasu pojawił się inny problem a mianowicie,wnuczce wypadają włosy,i swędzi ją jakby całe ciało,proszę o pomoc i radę.Lekarz domowy skierował na badanie krwi w kierunku tarczycy jak również skierował do dermatologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zalecone przez lekarza POZ postępowanie jest jak najbardziej prawidłowe. Proszę zatem postępować zgodnie z zaleceniami. Proponuję także wykonanie badań w kierunku pasożytów (badanie kału).