Ataki podwyższonej temperatury i częste korzystanie z toalety

Witam, od kilku lat cierpię na ataki podwyższonej temperatury (do 39 stopni). Połączone są one z tym, ze często muszę chodzić do wc. Badania moczu i krwi Ok - Crp bywa tylko podwyższone. USG tez niczego nie wykazuje. Tarczyca tez w porządku, ginegologicznie tez wszystko w normie. Ataki bywają od kilku do kilkunastu razy w mieduacu

Witam! Opisane objawy mogą być związane z zaburzeniami gospodarki hormonalnej. Wymagają jednak pogłębienia diagnostyki. Myślę że w tej sytuacji warto zgłosić się do endokrynologa który zleci odpowiednie badania.