Ataki silnego bólu żołądka podczas chodzenia

co jakis czas przed okresem kilka dni mam straszny atak bolu zoladka (tak na srodku wysoko), jest to taki dziwny bol ze wystepuje tylko podczas chodzenia- gdy leze czuje sie wspaniale, a gdy tylkoo wstane to az slabo mi z bólu... co to moze byc? po ok 3 dniach przechodzi... ale przez te 3 dni jestem wykluczona z zycia... ginekologicznie wszystko ok, badania krwi ok, gastroskopie tez mialam nie raz, usg tez srednio raz na pol roku

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można nic powiedzieć. proszę udać się do swojego lekarza. Po badaniu bezpośrednim i przeanalizowaniu wszystkich dostępnych badań będzie można określić konieczność rozszerzenia diagnostyki.