Ataki bólu żołądka i swędzenie ciała po leku Fumaderm na łuszczycę

Witam.Choruje na Luszczyce od 2000roku i teraz od 6 dni zazywam FUMADERM i po zarzyciu ok 10 godz.dostaje atak bolu zoladka i po tym staje sie cala czerwona i wszystko mnie swedzi czy to ma tak byc?Lekarz wspomnial o tym ale nie spodziewalam sie tak silnych objawow

Aleksander Ropielewski

W zależności od nasilenia objawów należy rozważyć kontynuację leczenia lub modyfikację dawki.