Swędzenie całego ciała

Witam od jakiegos czasu swedzi mnie cale cialo malutkie czerwone kropki.swedzi doslownoe wszystko,nawet oczy.Swiad jest nie do wytrzymania co to moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Wskazana jest wizyta u lekarza.