Swędzenie stóp u 5-latki

Witam,corka 5 lat od lata uskarza sie na swedzenie stop.Skora czysta,zadbana i "na oko" zdrowa.Swedza chyba glownie wieczorem,w dzien albo tego nie zauwaza albo jej nie swedza.Co moze byc tego przyczyna?Pozdrawiam Joanna.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się z dzieckiem do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.