Ból i opuchlizna pod kolanem u 32-latki

witam mam 32 lata od dluzszego czasu odczuwam bol pod kolanem, zauwazylam tez ze pojawila sie opuchlizna i wbradziej wyrazniejsze zyly (dodam ze wykonuje prace fizyczna 8 godzin na nogach) co to moze byc i jak moge sobie pomoc z gory dziekuje Ania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami naczyniowymi w obrębie kończyn dolnych. Nie można wykluczyć zmian w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.