Swędzenie całego ciała u 40-latki

Witam mam wielki problem moja partnerka ma 40 lat. Jest Astmatyczką prowadzi zdrowy tryb życia. Od pewnego czasu kiedy przychodzi wieczór moja partnerka bardzo się drapie po całym Ciele bardzo mnie to dziwi i denerwuje. Czym to może być spowodowane. swędzi ją całe ciało i drapie się do krwi czasami a nieraz wychodzą pręgi całe czerwone prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.