Atopowe zapalenie skóry i trądzik różowaty u 27-latki

Witam. Mam 27 lat. Od dziecka borykałem się z problemie atopowego zapalenia skory. Stosowałam maści sterydowe na twarz ( przepisane oś lekarza ) miedzy innymi laticort oraz belogent. Od kilku lat borykam się z trądzikiem różowatym. Po przeczytaniu w internecie kilku artykułów sadze ze może być to jednak posterydowe zapalenie skory. Jak można mi pomoc ? Dziękuje

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.