Czy to jest trądzik różowaty?

Witam, mam problem ze swoją cerą, która z czasem jest w coraz gorszym stanie. Mam 30 lat, problemy zaczęły się od rumiencow kiedy miałam 16 lat. Obecnie są zaczerwienia, pajączki, wypryskiem i takie "białe kropki", które widać na załączonym zdjęciu przy przybliżeniu - nie wiem co to jest, pojawiło się ok. rok temu. Żaden krem z apteki mi nie pomógł, rozex również. Proszę o polecenie jakiegoś skutecznego, dobrego kremu.( Mam cerę skłonna do przesuszania oprócz tego.) I okiem specjalisty - czy jest to typowy pospolity trądzik różowaty? Niestety do tej pory nie miałam szczęścia do dermatologa, który albo nie zbagatelizowalby mojego problemu albo by się znał bardzo dobzze na tej chorobie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl