Czy trądzik różowaty może powodować takie zmiany?

Dzien dobry. Choruje na trądzik różowaty, który jest dość nasilony i chcialam spytać Czy tradzik rozowaty i zwiazany z nim przewlekly stan zapalny moze powodowac, że nos jest nabrzmialy, dziurki w nosie tez sa jakby nabrzmiale, bardziej rozszerzone, powiekszone, jamy nosowe przez to bardziej widoczne,do tego lekki obrzek w srodku nosa?

Tak może.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl