Czy można usunąć zmiany po trądziku różowatym?

Mam 26 lat i od ok 5 lat mam tradzik rozowaty.. chyba najwiekszym problemem byl zawsze nos a kilka miesiecy temu mialam pogorszenie i robily mi sie krosty, pryszcze na nosie.. ogólnie nos jest czerwony, skóra jest szorstka, zgrubiała, zrogowaciała, zchropowana, wciaz sa na nim male krostki, wyczulam tez nim kilka zgrubień chyba wlasnie po krostach.. ale najbardziej co mnie martwi to to, że nos zrobił się wiekszy.. zmienil sie i powiekszyl czubek koniuszek nosa ale tez jakby troche rozrósl sie z gory chyba przez te tworzące się zgrubienia.. czy istnieje jakas mozliwosc zeby nos powrocil do dawnego kształtu, zeby sie zmniejszyl ? Czy mozna usunac jakos te zgrubienia i narosle tkanki? czytalam, ze laser frakcyjny moze pomoc ? czy to prawda ? a moze jest jakis tez inny sposob ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl