Nawrót objawów trądziku różowatego

Witam.jestem szczesliwa posiadaczka tradziku rozowatego.Pol roku temu zostalam poddana ostrej kuracji antybiotykowej poniewaz byl w bardzo zaawansowanym stadium.Od mocnych zaczerwienien ktore utrzymywaly sie calutki dzien poprzez krosty ktore az wrzaly.Antybiotyk okazal sie bardzo skuteczny.Po miesiacu twarz byla idealna.Teraz problem powrocil ze zdwojona sila po kilku miesiacach.Mam 42lata.Do Polski przylatuje za 2-3 miesiace.Czy jest jakis domowy sposob zlagodzenia go zanimzajmiesietymlekarz?

Witam najlepszym sposobem jest zastosowanie leków, maści, które lekarz przepisze.W gabinecie można zastosować laser IPL na wyciszenie rumienia i peeling migdałowy.