Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie trądziku różowatego

Trądzik objawia się nie tylko nieestetycznymi krostkami. Może również przybierać postać czerwonych plam. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Witam proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze terapię lekową i kosmoceutyki. Z zabiegów najskuteczniejsze są peelingi oraz laser na wyciszenie rumienia ipl- wykonuje się go w serii 5-6 zabiegów co 4 tygodnie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Dzień dobry,

Polecam konsultację u lekarza medycyny estetycznej oraz zabiegi laserowe. W trądziku różowatym problemem są drobne, rozszerzone naczynka, które przyjmują czerwony kolor. Należy je pozamykać laserowo by zniwelować rumień. Jakie lasery się wykorzystuje do tego problemu? Więcej informacji na ten temat znajdzie Pani w poniższym linku:

http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/twarz/rumien/

Pozdrawiam serdecznie.

0

Dzień dobry,

Polecam przede wszystkim doustną suplementację witaminą C, aby wzmacniać naczynia krwionośne. W przypadku rumienia polecam zabiegi IPL (seria 7 - 10 zabiegów co 2 tygodnie), natomiast w przypadku widocznych teleangiektazji zabiegi laserowe (laserem neodymowo - yagowym).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy