Postępowanie przy trądziku różowatym

Mam tradzik rozowaty stosuje finacea gel rano i wieczorem. Ale mam coraz wiecej ropnych grudek mam podjac leczenie antybiotykiem.Co robic i jakie zabiegi moge zastosowac na powiekszajacy sie rumien?

Proszę skorzystac z konsultacji u dobrego dermatologa, bądź lekarza medycyny estetycznej, dobierze on leki do smarowania na skórę oraz doustne oraz zabiegi po obejrzeniu stanu skóry. Najczęstszymi zabiegami stosowanymi przy tym problemie jest zabieg laserowego wyciszania rumienia IPL oraz peeling migdałowy, można te zabiegi połączyć z maską mocno wyciszającą skórę.