Stosowanie Tetralysalu na trądzik różowaty

Witam.dwa lata temu dermatolo spojrzal na moja twarz i stwierdzil tradzik rozowaty,przez ponad roku bralam tetralysal plus masci na twarz.od jakiegos czasu zauwazylam pogorszenie.jakie powinnam wykonac badana,bylam takze u reumatologa.czy to moze byc efekt stresu,nie woem co robic

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej można przy trądizku różowatym zastosować peelingi medyczne oraz laser ipl na zmiany naczyniowe.Leki dobierze lekarz po obejrzeniu stanu skóry