Czy Rozex pomoże w trądziku różowatym?

Witam,Czy krem rozex pomoże na rumienie i plamy w trądziku różowatym ? Stosuje od ok. miesiąca i wygładził skórę, ale rumień i plamki jak były tak są, może za krótko stosuję ? Ewentualnie proszę o polecenie skutecznych leków, bądź kremów. Dziękuję i Pozdrawiam !

Witam sam krem nie wyleczy rumienia. Można zastanowić się nad konsultacją u lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu zmian lekarz doradzi jakie zabiegi będą pomocne.