Krem na trądzik różowaty

Dzień dobry, chciałbym zapytać o skuteczny krem na trądzik różowaty. Od jakiegoś czasu zmagam się z trądzikiem różowatym i w końcu zdecydowałem się żeby coś z tym zrobić. Chciałbym zastosować jakiś skuteczny krem na trądzik różowaty, ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Szukałem jakichś informacji w internecie, ale ilość leków, maści, preparatów i kremów na trądzik różowaty jest tak ogromna, że nie mam pojęcia który z nich naprawdę jest skuteczny a który to jedynie bujda. Co powinienem zastosować? Jaki krem na trądzik różowaty będzie najlepszy i najskuteczniejszy, a przy okazji zadziała najszybciej? Cena kremu na trądzik różowaty nie ma specjalnego znaczenia, najważniejsze dla mnie jest, żeby był to skuteczny preparat, który faktycznie pomoże. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i informację w mojej sprawie. Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie

Skóra z trądzikiem różowatym wymaga troskliwej pielęgnacji, skuteczne są zabiegi przeprowadzane w gabinecie kosmetologicznym. Kosmetolog pomoże Panu dobrać zdiagnozuje skórę i pomoże dobrać odpowiedni preparat.
Na rynku jest duży wybór preparatów łagodzących objawy trądziku różowatego, trzeba je dobrać indywidualnie - w zależności od stopnia nasilenia zmian trądziku.

serdecznie pozdrawiam

IJ

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje się zabieg z użyciem lasera IPL na wyciszenie naczyń,, leczenie farmakologiczne oraz dobiera się prawidłowa pielęgnację domową.
Warto pamiętać o 1 zasadzie - nie przesuszamy cery .
Ważne jest aby skonsultować się ze specjalistą, który dobierze nam odpowiednie leki doustne, maści do smarowania na skórę oraz dobierze zabiegi lecznicze.
W domu należy pamiętac o wykonywaniu regularnym peelingów skóry- najlepiej enzymatyczny aby uniknąć dalszego podrażniania skóry. Stosujemy do przemywania skóry płyn micelarny lub tonik bez alkoholu, żel do mycia skóry bez alkoholu. Krem powinien być do cery naczyniowej lub cery z trądzikiem różowatym,i pamiętamy o stosowaniu regularnym preparatów zaleconych przez lekarza. W okresie większego nasłonecznienia pamiętamy aby zabezpieczyć skórę kremem z filtrem SPF50.

Z kremów polecam cell fucion c krem z wit k.

Dzień dobry,

Na rynku istnieje wiele firm, które mają linie preparatów dedykowaną do cery z trądzikiem różowatym. Polecam serie Rosacure firmy Synchroline- składniki tych kremów posiadają właściwości nawilżające, łagodzące, wzmacniające barierę ochroną skóry. Likwidują dyskomfort związany z pieczeniem i napięciem skóry a także są przeznaczone do skóry twarzy ze zmianami typowymi dla trądziku różowatego w fazie rumieniowej z teleangiektazjami w fazie grudkowo krostkowej. Warto też odwiedzić specjalistę, który pomoże wybrać odpowiednią pielęgnację domową oraz zastanowić się nad laserowym zamykaniem rozszerzonych naczynek (np laserem Gemini).

Pozdrawiam serdecznie.