Atopowe zapalenie skóry twarzy a odpowiednie działania

Witam. Od 2 lat cierpię na atopowe zapalenie skóry twarzy.Dotyczy to brody, nosa, czoła oraz brwi. Leki jakie stosowalam to protopic i clotrimazolum. Początkowo efekty były znakomite, jednak krotkotrwałe. Ponieważ jest to bardzo uciazliwe i wyglada fatalnie proszę o poradę i leki jakie przyniosą mi ulgę. Kasia

Niezbędna będzie konsultacja dermatologiczna w celu oceny zmian i doboru indywidualnej terapii, co jest związane z koniecznością obserwacji odpowiedzi skóry na leki. Do czasu wizyty w gabinecie proszę stosować dla złagodzenia objawów co 6h Cetaphil MD.