Leczenie przy Atopowym Zapaleniu Skóry

Witam. Mam atopowe zapalenie skóry i nie mam pojęcia co mi może pomoc stosowałam wiele kremow i nic. kupiłam ostatnio emoleum do cery atopowej to po dwóch zastosowaniach wyszły mi na buzi krostki czerwona skora i swedząca. pomożcie bo nie wiem co robić. i jak złagodzić te objawy które wystapiły

Witam! Opisane objawy mogą złagodzić tzw. maści magistralne, robione w aptekach, nie zawierające sztucznych barwników ani konserwantów. Sugeruję wizytę u dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.