Atopowe zapalenie skóry u 3,5-miesięcznego dziecka

Dermatologia Moja 3,5 miesięczna córka ma na ciele od środy zmiany charakterystyczne dla AZS - place suchej i szorstkiej skóry na buzi, w zgieciach łokci, przy nadgarstkach, na dłoniach i stopach, dekolcie, kolanach. Zmiany są rozmieszczone symetrycznie. Póki co świad jej nie dokucza, bowiem jest spokojna i radosna. Czy świąd może zacząć działać z opóźnieniem i czy są jakieś szanse na to, że to nie azs?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza pediatry.