Azoospermia po raku jądra z przerzutami

Dzień dobry. Mąż ma azoospermię, zero plemników. 11 lat temu mąż chorował na raka jądra z przerzutami, przeszedł chemioterapię i usunięto mu jedno jądro. Dostaliśmy skierowanie na biopsję pozostałego jądra, ale mam wątpliwości, czy jest to bezpieczne dla męża? Czy to prawda, że własne potomstwo w naszym wypadku to będzie cud, czy są większe niż 1%? Dziękuję za odpowiedź.

A jak wyobraża sobie Pani posiadanie własnego potomstwa jeśli plemników u męża jest zero? Z czego ma powstać ciąża? Może być jednak taka sytuacja , że w tym konkretnym , wykonanym jednorazowo badaniu akurat nie było plemników a w przeprowadzanym np. następnego dnia choćby trochę się ich pojawiło. Biopsja jest konieczna jeśli chcecie Państwo próbować coś ratować! Życzę powodzenia , zż