Bąbel wychodzący z odbytu a hemoroidy

Witam mam wstydliwy problem,ostatnio zauważyłam u siebie wychodzacy"babel" z odbytu,schowalam go a teraz wychodzi co chwilę spowrotem,piecze mnie w jego okolicy,pobolewa mnie brzuch..dodam że jestem po dwóch ciazach czy to mogą byc hemoroidy?i czy z takim problemem udać się do ginekologa?

Piotr Pilarski

Tak, najprawdopodobniej są to hemoroidy. Sugeruję wizytę u chirurga.

Pozdrawiam.