Guzek w okolicy odbytu w ciąży

W ostatnich tygodniach ciazy wyczułam guzka w okolicy odbytu ... Podczas załatwiania piecze .. Raz nawet zauważyłam ślady krwi .. Bardzo sie martwię bo niewiem co to moze byc .. Boje sie ze to cos poważnego .. Prosze o pomoc . Mieszkam za granica, moja ciąże prowadzi położna. Niestety ona mi nie pomoże .

Najprawdopodobniej są to guzki krwawnicze zwane potocznie żylakami odbytu czy hemorrhoidami , ale bez zbadania mogę tylko gbybać , gdyż NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Konieczna konsultacja u chirurga lub proktologa !!! zż