Badania a diagnozowanie torbieli

Witam, mam do zdiagnozowania torbiel. Czy te badania są z nią związane? OB 35, leukocyty 8, ertocyty 3,71, hemoglobina 11,9, hematokryt 34, mcv 93,5, mch 32,1, mchc 34,3, płytki 267, limfocyty 39,5, eo, bazo, mono 8,7, granulocyty% 51,8, limfocyty 3,2, eo, bazo, mono 0,7, granulocyty 4,1, RDW 15, PDW 12, P-LCR 24. Dodam, że mam złe zamopoczucie, senność itd., a wyniki ze "skaczącym" OB mam od roku, min. 21 maks. 65, i tak na okrągło.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

OB jest markerem stanu zapalnego. Przewlekłe podwyższony poziom OB może świadczyć o procesie zapalnym, toczącym się w Pani organizmie. Świadczyłby o tym również podwyższony poziom leukocytów. Nie napisała Pani, jakiego rodzaju trobiel rozpoznano u Pani i jaka jest jej lokalizacja. Wyniki Pani pozostałych badań istotnie nie odbiegają od normy. Zauważalny jest tylko lekko obniżony poziom erytrocytów.