Badania dodatkowe przy sińcach pod oczami

Witam, od dawna łatwo robią mi się sińce, nawet po pobraniu krwi dość długo krzepn, nie mam jednak krwawień z nosa czy dziąseł. Miałam 4 krotnie wycinane znamiona i 2 razy b.długo się nie mogły zagoić, na łydce miałam ogromny wylew podskórny, krew sączyła się przez szwy 2 tyg, potem wyszły skrzepy i w sumie po 4 tyg zagoiło się. Lekarz zrobił pdst badania krzepn. które wyszły w normie. Czy powinnam wykonac dodatkowe? kto mnie moze skierowac? Czy to jest groźne? Po cc nie miałam problemu z raną.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.