Doppler kończyn dolnych i stan po usunięciu włókniaka

Witam, pół roku temu Doppler kończyn (zrobiony prewencyjnie) nie wykazał żadnych zmian, morfologia OK. W styczniu miałam usuwany na lewej łydce włókniak, bardzo źle się goiło, duży wylew podskórny, z rany wyszły skrzepy. W tym czasie miałam ból z tyłu kolana, badania APTT 28,7sek, wsk.protr. 102%, INR 0,98 czyli OK.Teraz ból powrócił silniejszy (ciągnie, jak stoje noga ciężka, jak leze, chodzę-nie boli).Brak obrzęków,zgrubień. Siatkę żył mam od zawsze widoczną.Czy to może być jednak krążeniowe?

W kierunku zaburzeń krążenia żylnego sugerują Pani dolegliwości, więc w takim przypadku proponowałbym wykonanie USG Dopplera żył kończyny dolnej. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.