Badania hormonalne a stres

Witam. Od kilku lat mam problemy z nerwami stres i nerwica. Przed samym badaniem kilka dni wcześniej praktycznie sam stres.Miałem robione badania hormonów i wyszło ft4 1,320 ng/dl ft3 4,70 pg/ml tsh 3 5,900 przeciwciała anty tpo 6,40 Kortyzol 33,79 dodam że na badania krwi poszedłem dość zestresowany ( nieprzyjemna sytuacja przed badaniem) i niewyspany tylko 4 h spałem czy to już niedoczynność tarczycy czy czy zwykłe typowe wyniki na stresie ?. Dodam że nie mam żadnych objawów niedoczynności tsh

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to subkliniczna niedoczynność tarczycy, zwiekszenie TSH, bez spadku fT3,fT4 i bez objaów, wymaga obserwacji.
Pozdrawiam