Wyniki badań TSH, PRL i MCT

Witam, czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć wyniki badań zanim trafię do lekarza, jestem lekko mówiąc zaniepokojona. TSH - 6,40 PRL - 624,5 PRL po MCT - 4820 Czy mam się bardzo martwić?? Proszę o odpowiedź.

Witam. Nie ma się co martwić. Mamy chyba niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemie. Nie znam objawów. Warto szybko dorobić ft4 i fT3. Ja tez moim pacjentom zlecam w takiej sytuacji kortyzol. W ramach szukania przyczyny niedoczynność tarczycy przydatne by było anty TPO